Rezultate concursuri


Rezultate obţinute de elevii Colegiului Naţional Alexandru Lahovari la concursuri şi olimpiade:


Listă olimpici naţionali şi internaţionali informatică
    Nivel olimpiadă sau concurs
  • N0 - olimpiadă sau concurs de nivel internaţional
  • N1 - olimpiadă sau concurs de nivel naţional
  • N2 - olimpiadă sau concurs de nivel interjudeţean
  • N3 - olimpiadă sau concurs de nivel judeţean

Concurs Nivel Data Nume şi prenume elev Clasa Premiul Profesor Obs.
ONI 1988 N1 1988 Daneş Marian 9 M Petre Ciobotaru  
Conc interjud “Info-Oltenia” N2 1995 Costinea Alexandru 11 A III Rodica Ciucă  
AN ŞCOLAR 1996-1997              
OJI 1997 N3 1997 Cibu Cristian 9 B I Simona Ianc Calificat ON
N3 1997 Pătru Dragoş 9 B m Simona Ianc  
ONI 1997 - Timişoara N1 1997 Cibu Cristian 9 B I Simona Ianc Pr. I absolut
AN ŞCOLAR 1997-1998              
Conc. informatică
org. de Clubul Copiilor
N3 1997 Aspru Georgiana 7 A I Simona Ianc  
N3 1997 Constantinescu Iulian 7 A I Simona Ianc  
N3 1997 Munteanu Daniel 6 C II Simona Ianc  
“Info-Educaţie” -faza naţ. N1 1997 Ciorîţă Alexandru 11 A II Octavian Aspru  
OJI 1998 N3 1998 Cibu Cristian 10 B I Simona Ianc Calificat ON
AN ŞCOLAR 1998-1999              
Conc. interjud. mat. şi infor.
“Nicolae Păun”
N2 1998 Marin Remus 11 B II Simona Ianc  
N2 1998 Popescu Dana Teodora 11 B III Simona Ianc  
OJI 1999 N3 1999 Duşceac Silvia 11 A I Rodica Ciucă Calificat ON
N3 1999 Cibu Cristian 11 B II Simona Ianc Calificat ON
N3 1999 Popescu Dana Teodora 11 B II Simona Ianc  
N3 1999 Marin Remus 11 B III Simona Ianc  
ONI 1999 – Mediaş N1 1999 Cibu Cristian 11 B III Simona Ianc  
N1 1999 Duşceac Silvia 11 A III Rodica Ciucă  
AN ŞCOLAR 1999-2000              
Conc. interjud. mat. şi infor
 “Nicolae Păun”
N2 1999 Cibu Cristian 12 B I Simona Ianc  
N2 1999 Marin Remus 12 B I Simona Ianc  
N2 1999 Ochescu Costin 12 A I Rodica Ciucă  
N2 1999 Danciu Bogdan 12 B III Simona Ianc  
N2 1999 Jitia Consuela 11 A I Rodica Ciucă  
N2 1999 Tufler Cristian 11 A III Rodica Ciucă  
N2 1999 Pleşea Marina 11 A II Rodica Ciucă  
N2 1999 Munteanu Daniel 9 B m Simona Ianc  
OJI 2000 N3 2000 Cibu Cristian 12 B I Simona Ianc Calificat ON
N3 2000 Popescu Dana Teodora 12 B I Simona Ianc  
N3 2000 Ochescu Costin 12 A I Rodica Ciucă Calificat ON
N3 2000 Danciu Bogdan 12 B II Simona Ianc  
N3 2000 Marin Remus 12 B II Simona Ianc  
N3 2000 Munteanu Daniel 9 B II Simona Ianc  
N3 2000 Rădulescu Iulian 9 B III Simona Ianc  
N3 2000 Mitran Adrian 9 B m Simona Ianc  
ONI 2000 – Constanţa N1 2000 Ochescu Costin 12 A m Rodica Ciucă  
Concursul “Info-Educaţie"
 –faza judeţeană
N3 2000 Cibu Cristian 12 B I Simona Ianc Calificat ON
N3 2000 Olaru Mircea 12 B II Simona Ianc Calificat ON
N3 2000 Danciu Bogdan 12 B III Simona Ianc Calificat ON
N3 2000 Pătru Dragoş 12 B m Simona Ianc Calificat ON
AN ŞCOLAR 2000-2001              
Conc. interjud. mat. şi infor.
“Nicolae Păun”
N2 2000 Rizoiu Andrei 9 B II Simona Ianc  
N2 2000 Ochescu Cătălin 9 B III Simona Ianc  
N2 2000 Hobeanu Răzvan 9 A m Rodica Ciucă  
N2 2000 Rădulescu Iulian 10 B III Simona Ianc  
N2 2000 Mitacu Ioan Bogdan 11 A III Octavian Aspru  
N2 2000 Tufler Cristian 12 A II Rodica Ciucă  
N2 2000 Pleşea Marina 12 A m Rodica Ciucă  
Conc. interjud.
“Info-Oltenia” Slatina
N2 2001 Rizoiu Andrei 9 B m Simona Ianc  
OJI 2001 N3 2001 Munteanu Daniel 10 B I Simona Ianc Calificat ON
N3 2001 Mitran Adrian 10 B II Simona Ianc Calificat ON
N3 2001 Rădulescu Iulian 10 B III Simona Ianc  
N3 2001 Rizoiu Andrei 9 B m Simona Ianc  
N3 2001 Ochescu Cătălin 9 B m Simona Ianc  
Conc. naţ. de informatică
“Micul Gates”
N2 2001 Ştefan Andrei 5 A II Simona Ianc Categ V-VI
N2 2001 Raşcu Mihai 5 A m Simona Ianc Categ V-VI
N2 2001 Ciuchete Gabriela Sânziana 6 A I Simona Ianc Categ V-VI
N2 2001 Bălăşel Alexandru 6 A III Simona Ianc Categ V-VI
N2 2001 Stanca Cristina 6 A m Simona Ianc Categ V-VI
AN ŞCOLAR 2001-2002              
Conc. interjud. mat. şi infor.
“Nicolae Păun”
N2 2001 Bălăşel Alexandru 7 A m Simona Ianc partic. cls 9
N2 2001 Hobeanu Bogdan 10 A III Rodica Ciucă  
N2 2001 Hobeanu Răzvan 10 A III Rodica Ciucă  
N2 2001 Rădulescu Iulian 11 B III Simona Ianc  
N2 2001 Drăghiciu Andrei 12 A m Rodica Ciucă  
Conc. interjud.
“Info-Oltenia” Târgu Jiu
N2 2002 Rădulescu Iulian 11 B II Simona Ianc  
OJI 2002 N3 2002 Constantin Cristian 9 B III Octavian Aspru  
N3 2002 Cioboată Andrei 9 B m Octavian Aspru  
N3 2002 Rizoiu Andrei 10 B I Simona Ianc Calificat ON
N3 2002 Hobeanu Bogdan 10 A II Rodica Ciucă  
N3 2002 Hobeanu Răzvan 10 A III Rodica Ciucă  
N3 2002 Ochescu Cătălin 10 B m Simona Ianc  
N3 2002 Solomon Gabriela 10 B m Simona Ianc  
N3 2002 Mitran Adrian 11 B II Simona Ianc Calificat ON
N3 2002 Enea Radu 11 A III Dan Trană  
N3 2002 Munteanu Daniel 11 B m Simona Ianc  
N3 2002 Rădulescu Iulian 11 B m Simona Ianc  
N3 2002 Poleucă Gabriela 11 A m Dan Trană  
N3 2002 Drăghiciu Andrei 12 A III Rodica Ciucă  
ONI 2002 – Brăila N1 2002 Mitran Adrian 11 B m Simona Ianc  
Conc. naţ. de informatică
 “Micul Gates”
N2 2002 Ştefan Andrei 6 A m Simona Ianc Categ V-VI
N2 2002 Raşcu Mihai 6 A m Simona Ianc Categ V-VI
N2 2002 Ciuchete Gabriela 7 A II Simona Ianc Cat.VII-VIII
OJI – gimnaziu 2002 N3 2002 Ştefan Andrei 6 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2002 Raşcu Mihai 6 A II Simona Ianc  
N3 2002 Bălăşel Alexandru 7 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2002 Ciuchete Gabbriela 7 A III Simona Ianc Calificat ON
ONI 2002 – Gălăciuc N1 2002 Ştefan Andrei 6 A II Simona ianc  
Conc. “Info-educaţie”
 – faza judeţeană
N3 2002 Hobeanu Răzvan 10 A I   Calificat nat
    Hobeanu Bogdan        
N3 2002 Hobeanu Bogdan
Hobeanu Răzvan
10 A II   Calificat nat
Conc. “Info-educaţie”
– faza naţ. Gălăciuc
N1 2002 Hobeanu Bogdan
Hobeanu Bogdan
10 A I    
N1 2002 Hobeanu Răzvan 10 A I    
    Hobeanu Bogdan        
Concursul naţional
de informatică
organizat de Club. Copiilor
- Satu Mare
N1 2002 Ştefan Andrei 6 A m Simona Ianc  
N1 2002 Bălăşel Alexandru 8 A II Simona Ianc  
N1 2002 Ciuchete Gabriela 8 A III Simona Ianc  
Conc. internaţional de
soft educaţional -Georgia
N0 2002 Hobeanu Bogdan 11 B II   Med. argint
N0 2002 Hobeanu Răzvan 11 B II   Med. argint
AN ŞCOLAR 2002-2003              
Conc. interjud. mat. şi infor.
“Nicolae Păun”
N2 2002 Bălăşel Alexandru 8 A m Simona Ianc partic. cls 9
N2 2002 Mitran Adrian 12 B m Simona Ianc  
N2 2002 Răducanu Bogdan 9 A m Anamaria Hancu  
Conc. interjud de programare
“Ştefan Odobleja” Craiova
N2 2003 Rizoiu Andrei 11 B m Simona Ianc  
N2 2003 Rizoiu Andrei 11 B I Simona Ianc Proba echip.
    Constantin Cristian 10 A   Octavian Aspru  
OJI 2003 N3 2003 Constantin Cristian 10 B I Octavian Aspru Calificat ON
N3 2003 Cioboată Andrei 10 B III Octavian Aspru  
N3 2003 Zăpuc Marian 10 C m Rodica Ciucă  
N3 2003 Rizoiu Andrei 11 B I Simona Ianc Calificat ON
N3 2003 Hobeanu Bogdan 11 B III Simona Ianc  
N3 2003 Solomon Gabriela 11 B m Simona Ianc  
N3 2003 Mitran Adrian 12 B I Simona Ianc Calificat ON
N3 2003 Rădulescu Iulian 12 B II Simona Ianc  
OJI – gimnaziu 2003 N3 2003 Duţă Vlad 6 C I Rodica Ciucă Calificat ON
N3 2003 Ştefan Andrei 7 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2003 Ciuchete Gabriela 8 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2003 Bălăşel Alexandru 8 A I SimonaIanc Calificat ON
ONI 2003 – Focşani N1 2003 Constantin Cristian 10 A m Octavian Aspru  
N1 2003 Rizoiu Andrei 11 B m Simona Ianc  
N1 2003 Mitran Adrian 12 B m Simona Ianc  
Concursul “Info-Educaţie”
– faza judeţeană
N3 2003 Hobeanu Bogdan 11 B I    
    Hobeanu Răzvan 11 B I    
N3 2003 Hobeanu Bogdan 11 B II    
    Hobeanu Răzvan 11 B II    
Conc. naţ. de informatică
“Micul Gates”
N2 2003 Ştefan Andrei 7 A I Simona Ianc Cat.VII-VIII
N2 2003 Raşcu Mihai 7 A III Simona Ianc Cat.VII-VIII
Concursul “Info-Educaţie”
– faza naţională
N1 2003 Hobeanu Bogdan 11 B I    
    Hobeanu Răzvan 11 B I    
N1 2003 Hobeanu Bogdan 11 B II    
    Hobeanu Răzvan 11 B II    
Conc. naţ. de informatică Club
Copiilor-Satu Mare
N1 2003 Ştefan Andrei 8 A III Simona Ianc  
N1 2003 Bălăşel Alexandru 9 A III Simona ianc  
AN ŞCOLAR 2003-2004              
Conc. interjud. mat. şi infor.
“Nicolae Păun”
N2 2003 Bălăşel Alexandru 9 A II Simona Ianc  
N2 2003 Ciuchete Gabriela 9 A m Simona Ianc  
Conc. interjud. “Info-Oltenia”
- Slatina
N2 2004 Bălăşel Alexandru 9 A II Simona Ianc  
N2 2004 Rizoiu Andrei 12 B III Simona Ianc  
N2 2004 Constantin Cristian 11 B m Octavian Aspru  
N2 2004 Rizoiu Andrei 12 B II Simona Ianc Proba echip.
    Constantin Cristian 11 B   Octavian Aspru  
OJI 2004 N3 2004 Bălăşel Alexandru 9 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2004 Colniceanu Adina 9 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2004 Udrea Mircea 9 A II Simona Ianc Calificat ON
N3 2004 Ciuchete Gabriela 9 A m Simona Ianc Calificat ON
N3 2004 Nechifor Alexandru 10 B I Rodica Ciucă Calificat ON
N3 2004 Turbureanu Tiberiu 10 B II Rodica Ciucă  
N3 2004 Zăpuc Marian 11 C III Rodica Ciucă  
N3 2004 Rizoiu Andrei 12 B I Simona Ianc Calificat ON
OJI – gimnaziu 2004 N3 2004 Duţă Vlad 7 C I Rodica Ciucă Calificat ON
N3 2004 Ştefan Andrei 8 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2004 Raşcu Mihai 8 A II Simona Ianc  
ONI – gimnaziu 2004 Buzău N1 2004 Ştefan Andrei 8 A II Simona Ianc  
N1 2004 Duţă Vlad 7 C m Rodica Ciucă  
Conc. naţ. de informatică
“Micul Gates”
N3 2004 Ştefan Andrei 8 A m Simona Ianc Cat.VII-VIII
N3 2004 Raşcu Mihai 8 A m Simona Ianc Cat.VII-VIII
N3 2004 Duţă Vlad 7 C I Rodica Ciucă Cat.VII-VIII
N3 2004 Raşcu Ştefan 6 A m Rodica Ciucă Categ V-VI
CN inf. org. de Cluburile Copiilor
- Satu Mare
N1 2004 Ştefan Andrei 8 A I Simona Ianc  
AN ŞCOLAR 2004-2005              
Conc. interjud. mat. şi infor.
 “Nicolae Păun”
N2 2004 Duţă Vlad 8 C m Rodica Ciucă partic. cls 9
N2 2004 Raşcu Mihai 9 A m Simona Ianc  
N2 2004 Bălăşel Alexandru 10 A m Simona Ianc  
N2 2004 Nechifor Alexandru 11 B III Rodica Ciucă  
OJI 2005 N3 2005 Ştefan Andrei 9 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2005 Raşcu Mihai 9 A m Simona Ianc  
N3 2005 Pandia Gheorghe 10 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2005 Varlan Daniel 10 A II Simona Ianc  
N3 2005 Ciuchete Gabriela 10 A III Simona Ianc  
N3 2005 Albu Andrei 10 A m Simona Ianc  
N3 2005 Bălăşel Alexandru 10 A m Simona Ianc  
N3 2005 Nechifor Alexandru 11 B I Rodica Ciucă Calificat ON
N3 2005 Turbureanu Tiberiu 11 B II Rodica Ciucă  
N3 2005 Constantin Cristian 12 A I Octavian Aspru Calificat ON
OJI – gimnaziu 2005 N3 2005 Duţă Vlad 8 C I Rodica Ciucă Calificat ON
ONI 2005 Galaţi N1 2005 Ştefan Andrei 9 A III Simona Ianc  
ONI – gimn. 2005 Galaţi N1 2005 Duţă Vlad 8 C I Rodica Ciucă  
Concursul interjud. de programare
“Ştefan Odobleja“ Craiova
N2 2005 Ştefan Andrei 9 A III Simona Ianc  
N2 2005 Pandia Gheorghe 10 A II Simona Ianc  
N2 2005 Nechifor Alexandru 11 B m Rodica Ciucă  
Conc. naţ. de informatică
“Micul Gates”
N2 2005 Duţă Vlad 8 C m Rodica Ciucă Cat.VII-VIII
N2 2005 Raşcu Ştefan 7 A m Rodica Ciucă Cat.VII-VIII
N2 2005 Bardaşu Nicolae
Alexandru
6 m Anamaria Hancu Categ V-VI
“Info-Educaţie” –faza jud. N3 2005 Ştefan Andrei 9 A I Simona Ianc Calificat ON
“Info-Educaţie” –faza naţ N1 2005 Ştefan Andrei 9 A m Simona Ianc  
AN ŞCOLAR 2005-2006              
Conc. interjud. “Info-Oltenia”
 – Rm. Vâlcea
N2 2006 Ştefan Andrei 10 A I Simona Ianc Pr. echipaje
            sing.în ech
N2 2006 Pandia Gheorghe 11 B I Simona Ianc  
N2 2006 Nechifor Alexandru 12 B III Rodica Ciucă  
OJI 2006 N3 2006 Ştefan Andrei 10 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2006 Raşcu Mihai 10 A III Simona Ianc Calificat ON
N3 2006 Iovan Diana 10 A M Simona Ianc  
N3 2006 Varlan Daniel 11 A I Simona Ianc Calificat ON
N3 2006 Pandia Gheorghe 11 A III Simona Ianc  
N3 2006 Nechifor Alexandru 12 B I Rodica Ciucă Calificat ON
OJI – gimnaziu 2006 N3 2006 Bardaşu Nicolae
Alexandru
7 I Anamaria Hancu  
Concursul interjud. de programare
“Ştefan Odobleja“ Craiova
N2 2006 Pandia Gheorghe 11 A III Simona Ianc  
AN ŞCOLAR 2006-2007              
Conc. interjud. “Info-Oltenia”
 –
N2 2007 Ştefan Andrei 11 A III Simona Ianc  
OJI 2007 N3 2007 Ştefan Andrei 11 A II Simona Ianc Calificat ON
N3 2007 Pandia Gheorghe 12 A I Simona Ianc Calificat ON
ONI 2007 Cluj-Napoca N1 2007 Ştefan Andrei 11 A M Simona Ianc  
Concursul interjud. de programare
“Ştefan Odobleja“ Craiova
N2 2007 Ştefan Andrei 11 A II Simona Ianc  
“Info-Educaţie” –faza jud. N3 2007 Ştefan Andrei 11 A I Simona Ianc Calificat faza nat.
“Info-Educaţie” –faza naţ N1 2007 Ştefan Andrei 11 A M Simona Ianc  
AN ŞCOLAR 2007-2008              
Conc. interjud. “Info-Oltenia”
 – Târgu-Jiu
N2 2008 Dragomirescu
George Leonard
9 B I Simona Ianc  
N2 2008 Bardaşu Nicolae
Alexandru
9 A I Simona Ianc proba echip.
N2 2008 Ştefan Andrei 12 A I Simona Ianc proba echip.
OJI 2008 N3 2008 Bardaşu Nicolae
Alexandru
9 A III Simona Ianc  
N3 2008 Dragomirescu
George Leonard
9 B M Simona Ianc  
N3 2008 Popescu Liviu
Andrei
9 B M Simona Ianc  
N3 2008 Răducanu Raluca 9 A M Simona Ianc  
N3 2008 Radu Lucian 10 B II Anamaria Hancu Calificat ON
N3 2008 Deaconu Ioan 10 B M Anamaria Hancu  
N3 2008 Dumitrescu Robert 10 B M Anamaria Hancu  
N3 2008 Toma Cătălin 10 A M Rodica Ciucă  
N3 2008 Iliescu Tudor 11 A M Anamaria Hancu  
N3 2008 Ştefan Andrei 12 A M Simona Ianc Calificat ON
Concursul de infomatică
aplicată (CIA)- faza judeţeană
N3 2008 Aldea Dănuţ
Constantin
9 B I Simona Ianc Calificat nat.
N3 2008 Dragomirescu
George Leonard
9 B II Simona Ianc  
N3 2008 Bardaşu Nicolae
Alexandru
9 A II Simona Ianc  
N3 2008 Deliu Diana 9 B M Simona Ianc  
N3 2008 Popescu Liviu
Andrei
9 B M Simona Ianc  
N3 2008 Becheanu Denis 10 F I Anamaria Hancu Calificat nat.
N3 2008 Stermin Răzvan 10 A II Rodica Ciucă  
N3 2008 Popescu Ionuţ 10 A M Anamaria Hancu  
N3 2008 Toma Cătălin 10 A M Rodica Ciucă  
N3 2008 Raşcu Ştefan 10 A M Rodica Ciucă  
Concursul de infomatică
aplicată (CIA)- faza naţională
Cluj-Napoca
N3 2008 Aldea Dănuţ
Constantin
9 B M Simona Ianc  
Parteneriat interjudeţean
TIC în învăţământul preuniversitar
Râmnicu-Vâlcea
N2 2008 Aldea Dănuţ
Constantin
9 B I Simona Ianc Concurs TIC
N2 2008 Popescu Liviu
Andrei
9 B I Simona Ianc Concurs TIC
N2 2008 Bardaşu Nicolae
Alexandru
9 A II Simona Ianc Concurs TIC
N2 2008 Deliu Diana 9 B II Simona Ianc Concurs TIC
N2 2008 Constantinescu Irina 10 I Rodica Ciucă Concurs TIC
N2 2008 Chisalom Oana 10 II Anamaria Hancu Concurs TIC
N2 2008 Popescu Petre 10 B II Anamaria Hancu Concurs TIC
N2 2008 Popescu Ionuţ 10 B M Anamaria Hancu Concurs TIC
N2 2008 Becheanu Denis 10 M Anamaria Hancu Concurs TIC
N2 2008 Costescu Gabriel 11 I Rodica Ciucă Concurs TIC
N2 2008 Chisalom Călin 11 II Rodica Ciucă Concurs TIC
N2 2008 Alaci Nicoleta 11 III Rodica Ciucă Concurs TIC
N2 2008 Gabrian Anca 11 M Rodica Ciucă Concurs TIC
N2 2008 Stanciu David 5 A I Anamaria Hancu Concurs TIC
N2 2008 Cupăreanu Daria 5 A II Anamaria Hancu Concurs TIC
N2 2008 Ciobanu Constantin 5 A III Anamaria Hancu Concurs TIC
N2 2008 Stănică Andreea 5 A M Anamaria Hancu Concurs TIC
N2 2008 Baciu Andrei 6 A M Mihaela Vărgatu Concurs TIC
N2 2008 Mirescu Dan 12 A I Simona Ianc Aplicaţii
Pagini Web
www.lahovary.ro
N2 2008 Bardaşu Nicolae
Alexandru
9 A I Simona Ianc Aplicaţii
Pagini Web
N2 2008 Iovan Diana 12 A I Simona Ianc Aplicaţii
Soft utilitar
N2 2008 Ştefan Andrei 12 A I Simona Ianc Aplicaţii
Soft utilitar
Amap
N2 2008 Ştefan Andrei 12 A I Simona Ianc Aplicaţii
Soft utilitar
Bilete
N2 2008 Gabrian Anca
Costescu Gabriel
Chisalom Călin
11 B I Rodica Ciucă Aplicaţii
Soft utilitar
Fişă medicală
N2 2008 Radu Lucian
Dumitrescu Robert
Deaconu Ioan
10 B I Anamaria Hancu Aplicaţii
Soft utilitar
X-DROP
N2 2008 Chisalom Călin 11 B I Rodica Ciucă Aplicaţii
Soft educaţional
Migraţii
N2 2008 Gabrian Anca
Costescu Gabriel
11 B II Rodica Ciucă Aplicaţii
Soft educaţional
Mircea Eliade
Concursul Mister Pi
- faza judeţeană
N3 2008 Bănică Cristian I Rodica Ciucă mate. liceu
N3 2008 Alaci Nicoleta II Rodica Ciucă mate. liceu
N3 2008 Constantinescu Maria III Rodica Ciucă mate. liceu
N3 2008 Chisalom Călin II Rodica Ciucă text liceu
N3 2008 Costescu Gabriel III Rodica Ciucă text liceu
N3 2008 Gabrian Anca III Rodica Ciucă text liceu
N3 2008 Tudor Damiana III Rodica Ciucă text gimnaziu
Concursul “Info-Educaţie”
– faza judeţeană
N3 2008 Mirescu Dan 12 A III Simona Ianc Calificat faza nat.
N3 2008 Deaconu Ioan
Dumitrescu Robert
10 B M Anamaria Hancu  
Concursul Mister Pi
- faza naţională
N3 2008 Bănică Cristian I Rodica Ciucă mate. liceu
AN ŞCOLAR 2008-2009              
Conc. interjud. “Info-Oltenia”
 – Drobeta Turnu Severin
N2 2009 Dragomirescu
George Leonard
10 B I Simona Ianc Proba echipaj
IX-X
N2 2009 Văduva Sergiu 9 A I Simona Ianc Proba echipaj
IX-X
N2 2009 Radu Lucian 11 B I Anamaria Hancu Proba echipaj
XI-XII
OJI 2009 N3 2009 Tănase Mihai 9 A M Simona Ianc  
N3 2009 Bardaşu Nicolae
Alexandru
10 A II Simona Ianc  
N3 2009 Dragomirescu
George Leonard
10 B M Simona Ianc  
N3 2009 Deaconu Ioan 11 B I Anamaria Hancu Calificat ON
N3 2009 Dumitrescu Robert 11 B III Anamaria Hancu  
N3 2009 Brodeală Răzvan 11 A M Rodica Ciucă  
N3 2009 Radu Lucian 11 B M Anamaria Hancu  
N3 2009 Iliescu Tudor 12 A M Anamaria Hancu  
Concursul de infomatică
aplicată (CIA)- faza judeţeană
N3 2009 Tănase Mihai 9 A III Simona Ianc  
N3 2009 Creangă Florin
Răzvan
9 A M Simona Ianc  
N3 2009 Petre Valentin 9 A M Simona Ianc  
N3 2009 Ionescu Paul 9 B M Issabella Cataragă  
N3 2009 Zăpuc Alexandra 9 B M Issabella Cataragă  
N3 2009 Dincă Alexandru 9 M Rodica Ciucă  
N3 2009 Aldea Dănuţ
Constantin
10 B I Simona Ianc Calificat faza
naţională
N3 2009 Bardaşu Nicolae
Alexandru
10 A II Simona Ianc Calificat faza
naţională
N3 2009 Popescu Liviu
Andrei
10 B III Simona Ianc Calificat faza
naţională
N3 2009 Dragomirescu
George Leonard
10 B M Simona Ianc  
N3 2009 Deliu Diana 10 B M Simona Ianc  
N3 2009 Rasoi Florina
Mihaela
10 C M Issabella Cataragă  
N3 2009 Nistorescu Andreea
Elena
10 C M Issabella Cataragă  
Concursul de infomatică
aplicată (CIA)- faza naţională
Suceava
N1 2009 Popescu Liviu
Andrei
10 B M Simona Ianc Locul 4
N1 2009 Aldea Dănuţ
Constantin
10 B M Simona Ianc
N1 2009 Bardaşu Nicolae
Alexandru
10 B M Simona Ianc
Concursul Mister Pi
- faza judeţeană
N3 2009 Hodină Ionuţ 9 B I Issabella Cataragă grafică liceu
N3 2009 Pîrvu Florin 9 II Issabella Cataragă grafică liceu
N3 2009 Oprea Ionuţ
Lucian
9 III Issabella Cataragă grafică liceu
N3 2009 Roiban Călin 9 III Issabella Cataragă grafică liceu
N3 2009 Cupăreanu Daria III Anamaria Hancu text gimnaziu
N3 2009 Hodină Ionuţ
Ionescu Paul
PS Issabella Cataragă sesiune de
comunicări
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament judeţean
N3 2009 Aldea Dănuţ
Constantin
10 B I Simona Ianc Informatică
Medalie de aur
N3 2009 Aldea Dănuţ
Constantin
10 B II Simona Ianc TIC
Medalie de argint
Concursul interjud. de programare
“Ştefan Odobleja“ Craiova
N2 2009 Deaconu Ioan 11 B M Anamaria Hancu  
Concursul “Info-Educaţie”
– faza judeţeană
N3 2009 Bardaşu Nicolae
Alexandru
10 A M Simona Ianc soft utilitar
AN ŞCOLAR 2009-2010              
Parteneriat interjudeţean
TIC în învăţământul preuniversitar
Piteşti
N2 2009 Aldea Dănuţ
Constantin
11 B I Simona Ianc Concurs aplicaţii
Pagini web
N2 2009 Popescu Liviu
Andrei
11 B I Simona Ianc Concurs aplicaţii
Pagini web
N2 2009 Dragomirescu George
Leonard
11 B I Simona Ianc Concurs aplicaţii
Pagini web
N2 2009 Deliu Diana 11 B I Simona Ianc Concurs aplicaţii
Pagini web
N2 2009 Borţa
Gabriela Mihaela
9 B I Rodica Ciucă Concurs aplicaţii
Grafică pe calculator
N2 2009 Dincă Alexandru 10 C I Rodica Ciucă Concurs aplicaţii
Soft educaţional
N2 2009 Păunescu Teodor 10 C I Rodica Ciucă Concurs aplicaţii
Soft utilitar
N2 2009 Olaru Soare
Florin
10 C I Rodica Ciucă Concurs aplicaţii
Pagini web
N2 2009 Becheanu Denis 12 I Anamaria Hancu Concurs aplicaţii
Soft utilitar
N2 2009 Deaconu Ioan 12 B I Anamaria Hancu Concurs aplicaţii
Soft educaţional
N2 2009 Radu Lucian 12 B I Anamaria Hancu Concurs aplicaţii
Pagini web
N2 2009 Popescu Ionuţ 12 B I Anamaria Hancu Concurs aplicaţii
Concursul Literatură română
în dimensiune virtuală
– faza judeţeană
N3 2009 Deaconu Ioan
Radu Lucian
Popescu Ionuţ
Popescu Petre
12 B I Anamaria Hancu
Amalia Istrate
Destin literar
Anton Pann
N3 2009 Echipă 11E 11 E I Issabella Cataragă
Amalia Istrate
N3 2009 Echipă 10B 10 B II Issabella Cataragă
Amalia Istrate
Concursul Literatură română
în dimensiune virtuală
– faza naţională
N1 2009 Deaconu Ioan
Radu Lucian
Popescu Ionuţ
Popescu Petre
12 B M Anamaria Hancu
Amalia Istrate
Destin literar
Anton Pann
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament judeţean
decembrie 2009
N3 2009 Olaru Soare
Florin
10 C I Rodica Ciucă TIC
Diploma merit nat.
N3 2009 Boscaginii Alexandra 10 C II Rodica Ciucă TIC
Diploma merit nat.
N3 2009 Miu Ioana Evelin 10 C III Rodica Ciucă TIC
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament judeţean
ianuarie 2010
N3 2010 Toma Florina 10 C I Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Gidea Cristina 10 C II Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Iordan Ana 10 C III Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Deaconu Iulia 10 C M Rodica Ciucă TIC
Locul IV
N3 2010 Florica Vlăduţ 10 C M Rodica Ciucă TIC
Locul V
N3 2010 Scarlat Cristian 12 D I Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Vulpe Andrei 12 A II Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Stănescu Sandra 12 D III Rodica Ciucă TIC
Diploma merit nat.
N3 2010 Dragne Petre 12 D M Rodica Ciucă TIC
Locul IV
N3 2010 Sanda Georgiana
Andreea
12 D M Rodica Ciucă TIC
Locul V
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament naţional
ianuarie 2010
N1 2010 Toma Florina 10 C I Rodica Ciucă TIC
N1 2010 Scarlat Cristian 12 D II Rodica Ciucă TIC
N1 2010 Vulpe Andrei 12 A III Rodica Ciucă TIC
OJI gimnaziu 2010 N3 2010 Grigore Mihnea 5 A II Issabella Cataragă Calificat ONIgim
N3 2010 Mlisan Riad 5 A III Issabella Cataragă  
OJI liceu 2010 N3 2010 Oancea Radu 9 A III Issabella Cataragă Calificat ON
N3 2010 Tarbă Andrei 9 A M Issabella Cataragă
N3 2010 Constantinescu Radu 10 A III Simona Ianc Calificat ON
N3 2010 Zăpuc Alexandra 10 B M Issabella Cataragă Calificat ON
Concursul Naţional de Informatică AcadNet
faza judeţeană
N3 2010 Tănase Mihai 10 A I Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
N3 2010 Ene Gabriela 10 A II Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
N3 2010 Gîrju Elena Andrada 10 A M Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
Locul 4
N3 2010 Cârstea Silvia 10 A M Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
N3 2010 Dragomirescu
George Leonard
11 B I Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
Calificat faza naţională
N3 2010 Popescu
Liviu Andrei
11 B II Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
N3 2010 Aldea
Dănuţ Constantin
11 B III Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament judeţean
martie 2010
N3 2010 Aldea
Dănuţ Constantin
11 B I Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Popescu
Liviu Andrei
11 B II Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Ene Gabriela 10 A I Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Tănase Mihai Adrian 10 A II Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Angheluţă Roxana 10 A III Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Cârstea Silvia 10 A I Simona Ianc Informatică neintensiv
N3 2010 Alexandrescu Diana Elena 9 I Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Matei Cătălina 9 II Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Tudor Dumitru Bogdan 9 III Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Vintilă Elena Denisa 9 M Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Gherghe Constantin Cătălin 9 M Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Bercea Irina Elena 9 M Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Ene Gabriela 10 A I Simona Ianc TIC
N3 2010 Popa Ioana 10 II Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Cârstea Silvia 10 A III Simona Ianc TIC
N3 2010 Angheluţă Roxana 10 A III Simona Ianc TIC
N3 2010 Ciucă Tiberius 10 A III Simona Ianc TIC
N3 2010 Gîrju Andrada 10 A M Simona Ianc TIC
N3 2010 Marchidanu Oana 10 A M Simona Ianc TIC
N3 2010 Toreţoiu Cristina 12 A I Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Brodeală Răzvan 12 A II Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Scrieciu Marius 12 A II Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Toma Cătălin 12 A II Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Barbu Andreea 12 A III Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Vulpe Andrei 12 A M Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Traşcă Mihaela 12 A M Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Ionescu Adelina Elena 12 I Competenţe digitale
N3 2010 Dican Adelina Elena 12 II Competenţe digitale
N3 2010 Murărescu Ana 12 III Competenţe digitale
Concursul de infomatică
aplicată (CIA)- faza judeţeană
N3 2010 Creangă Florin
Răzvan
10 A M Simona Ianc TIC
N3 2010 Cârstea Silvia 10 A M Simona Ianc TIC
N3 2010 Gîrju Elena Andrada 10 A M Simona Ianc TIC
N3 2010 Tănase Mihai
Adrian
10 A M Simona Ianc TIC
N3 2010 Popescu
Liviu Andrei
11 B I Simona Ianc C#
Calificat la faza naţională
N3 2010 Dragomirescu
George Leonard
11 B I Simona Ianc C#
Calificat la faza naţională
N3 2010 Aldea
Dănuţ Constantin
11 B II Simona Ianc C#
N3 2010 Becheanu Denis 12 F I Anamaria Hancu TIC
Calificat la faza naţională
N3 2010 Oancea Radu 9 A II Issabella Cataragă TIC
Calificat la faza naţională
Concursul de infomatică
aplicată (CIA)- faza naţională
Oradea
N1 2010 Becheanu Denis 12 F M Anamaria Hancu TIC
Concursul “Info-Educaţie”
– faza judeţeană
N3 2010 Popescu
Liviu Andrei
11 B M Simona Ianc Soft utilitar
N3 2010 Dragomirescu
George Leonard
11 B M Simona Ianc Soft utilitar
N3 2010 Bardaşu
Nicolae Alexandru
11 A M Simona Ianc Soft utilitar
N3 2010 Ionescu
Paul
10 B M Issabella Cataragă Soft utilitar
AN ŞCOLAR 2010-2011              
Parteneriat interjudeţean
TIC în învăţământul preuniversitar
Concurs de aplicaţii soft
Râmnicu Vâlcea 20 noiembrie 2010
N2 2010 Bardaşu Nicolae
Alexandru
12 A I Simona Ianc Soft utilitar
Lucrarea: TheGossiper
N2 2010 Bardaşu Nicolae
Alexandru
12 A PS Simona Ianc Premiul special
pentru cea mai bună lucrare
N2 2010 Aldea Dănuţ
Constantin
12 B I Simona Ianc Soft utilitar
Lucrarea: Asigurari A+
N2 2010 Dragomirescu George
Leonard
12 B I Simona Ianc Pagini Web
Lucrarea: Leo's Cars
N2 2010 Popescu Liviu
Andrei
12 B I Simona Ianc Pagini Web
Lucrarea: Parts Expert
N2 2010 Jianu Bogdan 11 A I Simona Ianc Pagini Web
Lucrarea:i-stiri.ro
N2 2010 Creangă Florin 11 A II Simona Ianc Pagini Web
Vâlcea - atracţie turistică
N2 2010 Dincă Alexandru
Olaru Soare Florin
Păunescu Teodor Alexandru
11 C I Rodica Ciucă Soft educaţional
Lucrarea: Lecţii PHP
N2 2010 Dincă Alexandru
Olaru Soare Florin
Păunescu Teodor Alexandru
11 C I Rodica Ciucă Soft educaţional
Lecţii interactive de chimie
N2 2010 Dincă Alexandru
Olaru Soare Florin
Păunescu Teodor Alexandru
11 C II Rodica Ciucă Soft educaţional
Lucrarea: Sistemul Solar
N2 2010 Constantinescu Mihai Octavian
Hodină Ionuţ
Oprea Ionuţ
11 B II Issabella Cataragă Soft educaţional
Lecţii şi teste electronice
la chimie
N2 2010 Marica Gabriela
Ionescu Paul
11 B III Issabella Cataragă Soft educaţional
Rezolvare de probleme
la concurs interdisciplinar
N2 2010 Popescu Ana-Maria 11 B M Issabella Cataragă Soft educaţional
Lucrarea: Latinitate şi dacism
N2 2010 Cârstea Silvia 11 A M Simona Ianc Soft educaţional
Lucrarea: Învăţăm să circulăm
N2 2010 Matei Cătălina 10 I Anamaria Hancu Pagini Web
Lucrarea: Vacanţă de vis
N2 2010 Cătănoiu Mădălin 10 C II Anamaria Hancu Pagini Web
Lucrarea: Albumul clasei
N2 2010 Borţa Gabriela 10 B I Rodica Ciucă Joc
N2 2010 Neagu Teodora 9 A I Anamaria Hancu Soft educaţional
Lucrarea: Ţări scandinave
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament naţional
11-17 decembrie 2010
N1 2010 Vlăducu
Maria Victoria
5 A I Anamaria Hancu Informatică
N1 2010 Eillen Radu 5 A I Anamaria Hancu Informatică
N1 2010 Dragomirescu
George Leonard
12 B II Simona Ianc Competenţe digitale
N1 2010 Popescu
Liviu Andrei
12 B II Simona Ianc Competenţe digitale
N1 2010 Aldea
Dănuţ Constantin
12 B III Simona Ianc Competenţe digitale
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament judeţean
11-17 decembrie 2010
N3 2010 Vlăducu
Maria Victoria
5 A I Anamaria Hancu Informatică
N3 2010 Eillen Radu 5 A I Anamaria Hancu Informatică
N3 2010 Eillen Andrei 6 A III Issabella Cataragă Informatică
N3 2010 Gustescu Emil 6 A M Issabella Cataragă Informatică
N3 2010 Saraolu Laurean 9 A I Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2010 Lungu Florin 9 A III Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2010 Lazăr Lucian 9 A M Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2010 Marin Alexandra 10 I Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Bercea Irina 10 II Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Alexandrescu Diana 10 III Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Coca Mădălin 10 M Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Cătănoiu
Mădălin Iustinian
10 M Anamaria Hancu TIC
N3 2010 Constantinescu Radu 11 A I Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Văduva Sergiu 11 A I Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Tănase Mihai Adrian 11 A II Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Angheluţă Roxana 11 A III Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2010 Turică Cătălin 11 I Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Turică Liviu 11 II Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Nedeloiu
George Adrian
11 III Rodica Ciucă TIC
N3 2010 Dragomirescu
George Leonard
12 B I Simona Ianc Competenţe digitale
N3 2010 Popescu
Liviu Andrei
12 B I Simona Ianc Competenţe digitale
N3 2010 Aldea
Dănuţ Constantin
12 B II Simona Ianc Competenţe digitale
OJI liceu 2011
19 martie 2011
N3 2011 Dragomirescu
George Leonard
12 B I Simona Ianc Calificat ON
N3 2011 Oancea Radu 10 A II Issabella Cataragă Calificat ON
Concursul Naţional de Informatică AcadNet
faza judeţeană 26 martie 2011
N3 2011 Avram Ştefan 9 A I Anamaria Hancu Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
N3 2011 Chitu Sebastian 9 A II Anamaria Hancu Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
N3 2011 Tănase Mihai 11 A II Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
N3 2011 Gîrju Andrada 11 A III Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
N3 2011 Cârstea Silvia 11 A M Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
N3 2011 Aldea
Dănuţ Constantin
12 B II Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
N3 2011 Dragomirescu
George Leonard
12 B III Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
N3 2011 Popescu
Liviu Andrei
12 B M Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
Concursul de infomatică
aplicată (CIA)- faza judeţeană
9 aprilie 2011
N3 2011 Aldea
Dănuţ Constantin
12 B II Simona Ianc C#
N3 2011 Popescu
Liviu Andrei
12 B M Simona Ianc C#
N3 2011 Tănase
Mihai Adrian
12 B M Simona Ianc C#
ONI 2011 Piatra-Neamţ N1 2011 Oancea Radu 10 A M Issabella Cataragă Medalie bronz
Concursul “Info-Educaţie”
 – faza judeţeană
N3 2011 Jianu Bogdan 11 A II Simona Ianc Calificat naţională
AN ŞCOLAR 2011-2012              
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
Etapa I – clasament naţional
28 ianuarie 2012 - 3 februarie 2012
N1 2012 Şorlei
Cătălina Maria
9 A I Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de aur
N1 2012 Ungureanu
Alexandru Corneliu
9 A I Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de aur
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
Etapa I – clasament judeţean
28 ianuarie 2012 - 3 februarie 2012
N3 2012 Eillen Radu 6 A I Anamaria Hancu Informatică
N3 2012 Vlăducu Maria 6 A I Anamaria Hancu Informatică
N3 2012 Dănălache Tudor Octavian 6 A III Anamaria Hancu Informatică
N3 2012 Eillen Andrei 7 A I Issabella Cataragă Informatică
N3 2012 Popa Ştefan 9 A II Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Zugravu
Alexandru Teodor
9 A III Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Deac Andreea Ioana 9 A M Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Hogea
Alexandru Ionuţ
9 A II Simona Ianc TIC
N3 2012 Manea Adrian 11 C I Anamaria Hancu Informatică neintensiv
N3 2012 Constantinescu Radu 12 A I Simona Ianc Informatică Bacalaureat
N3 2012 Jianu Bogdan 12 A II Simona Ianc Informatică Bacalaureat
N3 2012 Avram Gabriel 12 A III Simona Ianc Informatică Bacalaureat
N3 2012 Popa Ioana 12 II Anamaria Hancu Competenţe digitale
N3 2012 Angheluţă Roxana 12 A M Simona Ianc Competenţe digitale
N3 2012 Gîrju Elena Andrada 12 A M Simona Ianc Competenţe digitale
OJI liceu 2012
3 martie 2012
N3 2012 Hogea Alexandru Ionuţ 9 A M Simona Ianc
N3 2012 Zugravu Alexandru Teodor 9 A M Simona Ianc
N3 2012 Oancea Radu 11 A II Issabella Cataragă Calificat ON
N3 2012 Constantinescu Radu 12 A III Simona Ianc Calificat ON
Concursul Naţional de Informatică AcadNet
faza judeţeană 10 martie 2012
N3 2012 Hogea Alexandru Ionuţ 9 A M Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
N3 2012 Avram Ştefan 10 A M Ana Maria Hancu Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
N3 2012 Gîrju Elena Andrada 12 A I Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 11-12
Concursul de infomatică
aplicată (CIA)- faza judeţeană
17 martie 2012
N3 2012 Hogea Alexandru Ionuţ 9 A M Simona Ianc
Parteneriat interjudeţean
TIC în învăţământul preuniversitar
Concurs de aplicaţii soft
Piteşti 6 aprilie 2012
N2 2012 Jianu Bogdan 12 A I Simona Ianc
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
Etapa II – clasament naţional
19 mai 2012 - 25 mai 2012
N1 2012 Gîrju Elena Andrada 12 A I Simona Ianc Competenţe digitale
Medalie de aur
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
Etapa II – clasament judeţean
19 mai 2012 - 25 mai 2012
N3 2012 Ungureanu
Alexandru Corneliu
9 A I Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Şorlei Cătălina Maria 9 A II Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Deac Andreea Ioana 9 A III Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Aldescu Laurenţiu Constantin 9 A III Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Ionescu Radu Ionuţ 9 A M Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Hogea Alexandru Ionuţ 9 A M Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Hogea Alexandru Ionuţ 9 A I Simona Ianc TIC
N3 2012 Ungureanu
Alexandru Corneliu
9 A I Simona Ianc TIC
N3 2012 Angheluţă Roxana Maria 12 A II Simona Ianc Competenţe digitale
AN ŞCOLAR 2012-2013              
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament judeţean
8-15 decembrie 2012
N3 2012 Toderici Raul 5 A I Anamaria Hancu Informatică
N3 2012 Bălăşoiu Patricia 5 A M Anamaria Hancu Informatică
N3 2012 Ciochină Diana 6 A I Simona Ianc Informatică
N3 2012 Văduva Crina 6 A III Simona Ianc Informatică
N3 2012 Piţiche Eric 6 A M Simona Ianc Informatică
N3 2012 Eillen Radu 7 A III Anamaria Hancu Informatică
N3 2012 Pop Gabriel Ioan 9 A III Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Zugravu Alexandru 10 A III Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2012 Hogea Alexandru Ionuţ 10 A I Simona Ianc TIC
N3 2012 Aldescu Laurenţiu Constantin 10 A III Simona Ianc TIC
N3 2012 Lungu
Alexandru Florin
11 A II Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2012 Rădulescu Maria Elena 11 A II Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2012 Paxaman
Adelina Florentina
11 A III Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2012 Petrescu
Constantin Cezar
11 A III Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2012 Stoica Cezar 11 A III Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2012 Tănăsie Diana 11 A III Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2012 Avram
Ştefan Sebastian
11 A III Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2012 Paraschiv
Cristina Maria
11 A M Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2012 Baciu Mihai Andrei 11 A M Anamaria Hancu Informatică intensiv
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament naţional
8-15 decembrie 2012
N1 2012 Ploscaru
Ioan Laurenţiu
9 A I Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de aur
N1 2012 Rogoz Georgiana 9 A I Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de aur
N1 2012 Deac Andreea Ioana 10 A II Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de argint
N1 2012 Şorlei Cătălina Maria 10 A II Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de argint
N1 2012 Hogea Alexandru Ionuţ 10 A III Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de bronz
N1 2012 Popa Ştefan 10 A III Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de bronz
N1 2012 Bădoi Andrei 11 A I Anamaria Hancu Informatică intensiv
Medalie de aur
N1 2012 Brănescu
Lavinia Filofteia
11 A I Anamaria Hancu Informatică intensiv
Medalie de aur
N1 2012 Saraolu
Laurean Constantin
11 A I Anamaria Hancu Informatică intensiv
Medalie de aur
OJI liceu 2013
4 martie 2013
N3 2013 Rogoz Georgiana 9 A M Simona Ianc
N3 2013 Deac Andreea 10 A M Simona Ianc
N3 2013 Hogea Alexandru Ionuţ 10 A M Simona Ianc
N3 2013 Şorlei Cătălina Maria 10 A M Simona Ianc
N3 2013 Zugravu Alexandru Teodor 10 A M Simona Ianc
N3 2013 Avram Ştefan 11 A M Anamaria Hancu
Olimpiada de tehnologie a informaţiei (OTI)
faza judeţeană
23 martie 2013
N3 2013 Hogea Alexandru Ionuţ 10 A II Simona Ianc
N3 2013 Ciochină Mihaela 10 A M Simona Ianc
N3 2013 Stanciu David 10 B M Simona Ianc
N3 2013 Aioanei Cristian 11 II Anamaria Hancu
Concursul Naţional de Informatică AcadNet
faza judeţeană 11 aprilie 2013
N3 2013 Hogea Alexandru Ionuţ 10 A I Simona Ianc Secţiunea Calculatoare
Grupa 9-10
Califcat faza naţ.
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament judeţean
13-19 mai 2013
N3 2013 Ploscaru
Ioan Laurenţiu
9 A II Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2013 Aldescu Laurenţiu Constantin 10 A M Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2013 Banu Alexandru Ioan 10 A M Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2013 Ionescu Radu Ionuţ 10 A M Simona Ianc Informatică intensiv
N3 2013 Ionescu Bogdan 10 B I Simona Ianc Informatică neintensiv
N3 2013 Mihai Andrei 10 B I Simona Ianc Informatică neintensiv
N3 2013 Hogea Ionuţ Alexandru 10 A I Simona Ianc TIC
N3 2013 Deaconu Mihai Răzvan 10 B I Simona Ianc TIC
N3 2013 Stanciu David 10 B I Simona Ianc TIC
N3 2013 Aldescu Laurenţiu Constantin 10 A II Simona Ianc TIC
N3 2013 Tupan Mircea 11 A I Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2013 Saraolu Laurean 11 A I Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2013 Lazăr Lucian 11 A I Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2013 Paxaman Adelina 11 A II Anamaria Hancu Informatică intensiv
N3 2013 Lungu Florin 11 A M Anamaria Hancu Informatică intensiv
Concursul Evaluare în educaţie "Tudor Sorin"
– clasament naţional
13-19 mai 2013
N1 2013 Rogoz Georgiana 9 A I Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de aur
N1 2013 Ungureanu Alexandru Corneliu 10 A I Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de aur
N1 2013 Şorlei Cătălina Maria 10 A I Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de aur
N1 2013 Zugravu Alexandru Teodor 10 A II Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de argint
N1 2013 Deac Andreea Ioana 10 A III Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de bronz
N1 2013 Popa Ştefan 10 A III Simona Ianc Informatică intensiv
Medalie de bronz